Spotkanie.

W minioną sobotę, odbyło się wcześniej zapowiedziane spotkanie podsumowujące rundę jesienną. Spotkanie rozpoczęło się od przemowy członka zarządu, Pana Janusza Woźniaka, który powitał przybyłych gości, zawodników oraz osoby towarzyszące. Głos zabrał także Radny Gminy Stanisław Aleksandrowicz oraz Wicestarosta Powiatu Prudnickiego Krzysztof Barwieniec.

Po przemówieniach, zebrani symbolicznie połamali się opłatkiem, po czym przy dźwiękach muzyki zasiedli do stołu. W czasie spotkania padło wiele obiecujących deklaracji, dotyczących okresu przygotowawczego drużyny oraz przyszłych transferów. Na chwilę obecną klub wzmocnią dwaj nowi zawodnicy z niemałym doświadczeniem ligowym. W najbliższym czasie postaramy się podać szczegóły dotyczące okresu przygotowawczego oraz nazwiska nowych zawodników.