Zwycięstwo na ciężkim terenie

Drugie zwycięstwo z rzędu w lidze odniosła nasza drużyna na ciężkim terenie w Kórnicy. Do meczu zawodnicy Lubrzy przystąpili w bardzo mocnym składzie. Z powodu kontuzji zabrakło jedynie bramkarza Mięczakowskiego, którego jak się później okazało szczęśliwie zastąpił obrońca Licznar.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy raz po raz przedzierali się prawą stroną boiska, stwarzając groźne sytuacje. Mimo przewagi zawodników z Kórnicy, Lubrza wyszła na prowadzenie po indywidualnej akcji Cory. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Prowadzenie podwyższył niezawodny Żegleń. Przy stanie 0:2 po faulu w polu karnym Kwinty sędzie dyktuje rzut karny. Swój kunszt pokazuje Licznar i pewnie broni jedenastkę. Do przerwy 0:2.

Po przerwie na 0:3 po podaniu Żeglenia podwyższa Norbert Moraczewski. Od tej chwili nasza drużyna cofa się do obrony i groźnie kontratakuje. Gospodarze stwarzają sytuacje, ale nasi defensorzy nie dają się zaskoczyć. Około 70 minuty kontaktową bramkę po samobójczym trafieniu naszego obrońcy zdobywają zawodnicy z Kórnicy. Pomimo kolejnych okazji z obu stron, wyniki nie ulega zmianie i nasza drużyna wygrywa na ciężkim terenie 1:3.