Wygrany turniej w Czechach

W dniu wczorajszym - 8 sierpnia - nasza drużyna wzięła udział w turnieju piłkarskich "piątek" organizowanym w Czechach. Poza naszą ekipą w turnieju wzięło udział siedem drużyn z Czech. Po remisie 1:1 z Pavlovicami, zwycięstwie 2:1 z Habes Benesov oraz 5:0 z Osoblaha B., nasza drużyna z pierwszego miejsca awansowała do półfinału. Jak się okazało zarówno półfinał (4:0 z FC Ostravą) jak i finał (5:1 z Slezan Osoblaha) okazał się spacerkiem i nasza drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa, tracąc w całym turnieju tylko trzy bramki.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Kociołek, Paweł Mochnik, Przemysław Rożek, Michał Burkat, Kamil Lubaszka, Arkadiusz Żegleń, Kamil Przystasz, Kamil Ryguc, Maciej Womperski, Łukasz Łubniewski.

W trakcie trwania piłkarskiego turnieju, nasze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wzięły udział w zawodach gotowania gulaszu. Werdyktem Jury zajęły trzecie miejsce. Odmiennego zdania byli zawodnicy naszej drużyny i jednogłośnie ogłosili podwójne zwycięstwo naszych drużyn.

Powiązana galeria: